Bodega Casarena Winery & Vineyards

Bodega Casarena Winery & Vineyards vyndariai pavadinimas – kūrybinis ispaniškų žodžių „casa“ (namas) ir „arena“ (smėlis) junginys suteiktas 1930-ųjų vyno daryklai, pastatytai iš jų pagrindinio turto, smėlio spalvos akmens ir dirvožemio.

VYNINĖS ISTORIJA

2007 m. buvo pilnai atnaujinta šimtmečio senumo vyninė, išsaugotas senas fasadas. Startavo “Casarena Winery and Vineyards“ vynuogininkystės projektas, kuriuo pagerbiamos turtingos Agrelo ir Perdriel vyndarystės tradicijos Luján de Cuyo mieste.

Mendozos upės slėnyje, esančiame 945 metrų aukštyje virš jūros lygio, šie puikūs pavadinimai laikomi seniausiais ir brangiausiais vynuogynais provincijoje.

VYNDARYSTĖ

Vyndariai Bodega Casarena Winery & Vineyards pasirinko kitokį kelią nei kitos tradicinės Mendozos vyninės. Vietoj to, kad ieškotų neatrastų naujų teritorijų Uco slėnyje, jie aptiko paslėptus brangakmenius savo gimtajame Luján de Cuyo regione – vietoje, kur gausu turtingų tradicijų, potencialo ir unikalių teritorijų.

Jie įsigijo ir pasodino vynuogynus keliose išskirtinėse vietose. Jie kontroliuoja visus vynuogių auginimo ir vyndarystės procesus, kad maksimaliai atskleistų čia augančių vynuogių skonį. Rūpinasi vynuogynų, kurie yra Mendozos vynuogininkystės pramonės ištakos, išsaugojimu.

Kviečiame virtualiai pasižvalgyti po mūsų atstovaujamo vyndario „Casarena” valdas.