Domaine des Malandes vyndarys

Domaine des Malandes vyndarys gamina vynus iš 29ha vynuogynų, kuriuos sudaro „Petit Chablis“, „Chablis“, „Chablis 1er Cru“, „Chablis Grand Cru“ vynuogės.

1973 m. Lyne Marchive įsteigė savo Domaine des Malandes vyno daryklą, Chabli mieste. Per 30 metų ji padidino savo vynuogynų skaičių ir dydį, modernizavo įrangą ir išplėtė vyninę. Netrukus jos gaminamus vynus keliaujant buvo galima rasti geriausiuose Azijos, Europos ir JAV restoranuose.

NAMŲ ISTORIJA

Domaine des Malandes vyndarys 1949 m. Lyne seneliai André ir Gabrielle Tremblay, savo vynuogyne „Fourchaume“, nuėmė pirmąsias vynuoges. Tuometinis šaltis ir mechanizacijos trūkumas nuimant derlių apsunkino šį sunkų darbą ir buvo nepelningas. Nepaisant šių sunkumų, jie toliau augino 7ha vynuogynų, kuriuos vėliau kartu su vynine perdavė savo dukrai Lyne Marchive.

2006 m. Guenole Breteaudeau pradėjo dirbti Domaine des Malandes vyninėje, kaip vyno gamintojas. Mūsų požiūriai puikiai sutampa su juo dėl vynų preciziškumo, švarių ir subtilių aromatų bei pagarbos mūsų teritorijai.

2007 m. sūnus Richardas įsteigė savo vyno daryklą Beaujolais mieste ir valdė „Moulin a Vent“ vynuogynus. Keliaudamas ir dirbdamas keliose pasaulio vyninėse Kalifornijoje, Pietų Afrikoje ir Naujojoje Zelandijoje, sukaupė daug patirties vyno gamyboje.

2018 m. Lyne nusprendžia pasitraukti ir leisti savo vaikams vadovauti vyninei. Sūnus Richardas tapo generaliniu direktoriumi, o dukra Amandine vadovauja pardavimams, rinkodarai ir komunikacijai. Vyresnioji Lyne dukra Marion, taip pat dirba vyno pramonėje Kalifornijoje, bei Domaine des Malandes partnerė.

Vyno gamybos proceso metu jų tikslas yra leisti kiekvienai teritorijai, visiškai atskleisti ir išreikšti savo savybes. Priklausomai nuo teritorijų, vynai perkeliami į nerūdijančio plieno rezervuarus arba prancūziško ąžuolo statines alkoholio fermentacijai.

Dalis ąžuolo statinių yra 228L talpos, nuo 1 iki 7 metų senumo. Taip pat laiko keletą 500L ąžuolo statinių. Naudodami būtent šias ąžuolo statines, suteikia apvalumo ir „šilko švelnumo“  „Premier Crus“ ir „Grand Crus“ vynams.

Domaine des Malandes gaminame vyną iš 29ha vynuogynų, kuriuos sudaro „Petit Chablis“, „Chablis“, „Chablis 1er Cru“, „Chablis Grand Cru“ vynuogių rūšys.

Vyndarių valdomi vynuogynai turi skirtingą dirvą ir augimo sąlygas, todėl kiekvienas jų pagamintas vynas turi savo tapatybę ir individualias skonio savybės.