Silvio Jermann vyndarys

Silvio Jermann – vyndarys, kuris geriausiai atstovauja Friuli Venezia Giulia regioną. Apie jo vynus galima daug kalbėti, juos kritikuoti ar mylėti, tačiau vienas dalykas aiškus: jų galima rasti visame pasaulyje.

XVIII amžiuje, Stefanusas migravo iš Austrijos Burgenlando į Bilijana kaimą (dabartinė Slovėnija). Vėliau, 1881 m. Silvio prosenelis, persikelė iš Bilijanos į Villanovą.

Antonas Jermann 1881 m. paliko savo gimtąjį kaimą, įsikūrusį tarp Austrijos ir Slovėnijos sienų, kad galėtų įsišaknyti Friulyje.

Nuo pat pradžių jam buvo lemta palikti ilgalaikį ženklą vyno pasaulyje. 2016 metais Silvio Jermann buvo karūnuotas geriausiu Italijos baltųjų vynų vyndariu pasaulyje. Rezultatas nebuvo atsitiktinis ar net netikėtas.

Eklektikas, profesionalus golfo žaidėjas, įžvalgus verslo žmogus, aistringas numerologijos entuziastas, „kitokio mąstymo“, drausmės ir įžvalgos žmogus. Visiškai susikoncentravęs į rezultatus, ištikimas savo tikslams ir svajonėms.

Drąsiai įgyta patirtis bei jaunystėje turėtos vizijos, atvedė jį prie „Vintage Tunina“ vyno sukūrimo. Jis laikomas Italijos vynuogininkystės simboliu pasaulyje, pelnęs daugybę svarbių apdovanojimų ir prizų vyno pasaulyje. Tai giliai įsišaknijusio proceso rezultatas.

Silvio Jermann niekada nenutolsta nuo vyno pramonės. Jo vynai pasižymi išskirtine kokybe. Tai nuolatinių tyrimų rezultatas, absoliučios pagarbos žemei jos gamtos ciklams pagarbos ženklas.

Silvio Jermann gamina vynus savo dviejose vyno daryklose, Farra d’Isonzo ir Rutters. „Ruttars“ vyno darykla įkurta 07.07.07 (atkreipkite dėmesį į skaičius), puikioje Collio slėnio vietoje ir valdo 20 ha  geriausios žemės.

Ši vieta suderina puikią architektūrą, ekologinį tvarumą ir unikalų Silvio sugebėjimą visada žengti žingsnį toliau nuo to, kas laikoma klasikine vyno darykla.

Kviečiame virtualiai pasižvalgyti po mūsų atstovaujamo vyndario „Jermann” valdas.

https://www.youtube.com/watch?v=uzb_jQy0XPQ&t=14s