Tedeschi vyndarys iš Valpolicella regiono

Tedeschi vyndarys yra vienas iš neginčijamų Valpolicella akcentų. Tedeschi šeima beveik 4 šimtmečius gamina nuostabią grappą ir vyną.

Jie visada tikėjo Valpolicella vyno regiono gamybos turtingumu ir istorija. Savo gamyboje visuomet derina senas tradicijas bei novatoriškus gamybos metodus.

Jų šeimos darbas pirmiausia susijęs su vynuogynais ir vynmedžių priežiūra. Atidus dėmesys, kurį jie skiria vynuogynams,tai veiksmingiausio dirvožemio savybių, mikroklimato, saulės poveikio, geriausių veislių ir mokymo sistemos sąveiką.

Tai ne atsitiktinumas, kad nuolatinio ir tvirto įsipareigojimo dėka Tedeschi vynai visame pasaulyje tapo “Veneto” ir „Valpolicella“ sinonimais.

Su didele pagarba ir meile jie populiarina vietovę, gamindami galingus, elegantiškus, tipiškus šio regiono vynus, turinčius turtingą charakterį.

Vynų spalvos, aromato ir skonio dėka atrasite stiprų juos gaminusių žmonių charakterį ir meilę. Švelnias kalvas, kuriose auga vynuogės ir turtingą, sudėtingą kultūrinį paveldą bei tradicijas, kurios buvo brangintos šimtmečius.

Dėmesys tradicijoms, dėmesys naujovėms ir vietos teritorijos pažinimas yra pagrindiniai elementai, išryškinantys Tedeschi tapatumą. Mūsų tapatybę atspindi mūsų teritorija.

„Esame tikri, kad kiekvienas mūsų vynas gimsta iš mūsų teritorijos ir istorijos. Išskirtinis mūsų vynų bruožas – 400 metų intensyvios aistros ir tyrimų mūsų Valpolicella vynuogynuose rezultatas.
 
Kviečiame pasižvalgyti po mūsų atstovaujamo vyndario “Tedeschi” valdomus vynuogynus.