Vynų kritikas James Suckling puikiai įvertino Vegalfaro „Pago Syrah”

Vegalfaro Pago de Los Balagueses Syrah James Suckling award

Brangieji,

James Suckling puikiai įvertino Vegalfaro Pago Syrah vyną.

norime pasidalinti su Jumis puikiu įvertinimu, kurį gavo Vegalfaro Pago de Los Balagueses Syrah!

Antrus metus iš eilės James Suckling skyrė 96 taškus ir įvertino „Pago de los Balagueses“ kaip geriausią „Vino de Pago“ pasaulyje. Pažvelkite į tai, ką Jamesas turėjo pasakyti apie šią seksualią Syrah:

Vegalfaro vyndarys

Pats vyndarys Rodolfo, didelį dėmesį skiria vyno gamybai ir jo kokybei. Kiekvienas derlius lyg naujas jo vaikas. Išduosime mažą paslaptį, kad derliaus metu geriau netrukdyti 🙂 Seni vynuogynai, kurie turi Pago de Los Balagueses vardą. Šiai dienai tik 18 gamintojų gali vadintis VINO DE PAGO, tačiau randama tokių, kurie Pago naudoja tiesiog vyno pavadinime, kas gali šiek tiek klaidinti.

Vino de Pago įkurta 2003 m., kaip nauja, oficiali Ispaniško vyno kategorija, kuri „įsitaisė” apeliacinės piramidės viršūnėje virš DOC / Rioja bei Priorat DOQ.

Vino de Pago apeliacija

Kada suteikiamas Vino de Pago? Vyninė turi atitikti griežtus reikalavimus: unikalus klimatas, dirvožemis bei visos vynuogės turi būti užaugintos tik tame ūkyje. Taip pat vynas išpilstomas tik toje pačioje vyninėje ir jokiais būdais negalima supirkti vynuogių iš kitų gamintojų.

Be to, kiti Vegalfaro vynai taip pat nusipelno ypatingo paminėjimo, nes „Pago de los Balagueses Garnacha Tintorera“ gavo 94 taškus, o „Caprasia Bobal“ ir „Rebel.lia“ (kuri greitu metu atsiras mūsų asortimente) – 91 tašką, įrodydamos, kad vietinės vynuogės išliko ir nenusileidžia savo skoniu.

Įvertinimas:

James suckling awards Vegalfaro

Reikėtų pažymėti, kad kasmet, Ispanijoje,organizuojamoje aklojoje degustacijoje buvo pateikta daugiau nei 2000 geriausių vynų.

Daugiau Vegalfaro vynų atrasite ČIA.

James Suckling įvertino Vegalfaro Pago Syrah

Cheers!

Jūsų WL komanda.

Related Posts

2 Responses

Jūsų komentaras